ספרי "הבלגן של סיון"
כתבה ואיירה סיון גולדשטיין, הסופרת הצעירה בת ה-12שלום חברים,
קוראים לי סיון ואני סופרת צעירה, לא מזמן חגגתי 12.
מאז שהייתי ילדה קטנה בגן, יש לי חלום: לקנות בית. כשהייתי בגן התחלתי לחסוך את דמי הכיס שלי בשביל זה, 30 ₪ בחודש, אבל זה לא התקדם לשום מקום. אח"כ רציתי למכור את כל הצעצועים, הבגדים והרהיטים שיש לי בחדר כדי להשיג כסף, אבל אמא לא הסכימה. בהמשך קניתי חרוזים וחוטים מהכסף שחסכתי מדמי הכיס שלי, יצרתי שרשראות וצמידים ומכרתי לילדים בפארק העירוני. אבל כשהגעתי לכיתה א' התחלתי לקרוא ולכתוב וגיליתי עולם חדש ומופלא: עולם הספרים! ואז החלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות: לכתוב. מצד אחד אני אוהבת לדמיין ולהמציא סיפורים, ומצד שני ספר זה משהו שאפשר לכתוב פעם אחת ולהדפיס כמה פעמים שרוצים. וככה, בכיתה א' התחלתי לכתוב ולאייר במטרה לחסוך כסף ולקנות בית. עדיין לא הצלחתי להגיע למטרה שלי, אבל בינתיים פרסמתי 10 ספרים שכולם עוסקים באותו נושא: ילדים קטנים ומה הם יעשו כשיגדלו, וכולם מבוססים על ילדים אמיתיים!

ספריי הם בעלי ערך חינוכי: כשהילד או הילדה הגיבורים בכל סיפור יגדלו ויצליחו בחיים, כולם יהיו אנשים טובים והגונים שעוזרים לזולת ותורמים לקהילה. לדוגמה:
הילד גל, מהספר "גל הליצן", חולם להיות ליצן מצליח שיופיע וימלא אולמות בכל רחבי הארץ, אבל "...גל תמיד ימשיך להצחיק ולשמח ילדים ומבוגרים בכל הארץ, במיוחד את אלה שהכי זקוקים לזה. למשל, אם בגן ילדים כלשהו יהיה ילד בודד שאף אחד לא משחק איתו, הוא מיד יגיע, יחבק ויגיד לו כמה שהוא נפלא....".
הילד אסף, מהספר "אסף השף", חולם להיות שף, אשר "...בשעות הפנאי הוא ייסע ויבשל לאנשים רעבים בכל הארץ. יהיה לו פעמון מיוחד שיצלצל בכל פעם שמישהו רעב וכך הוא ידע לאן להגיע...".
הילדה נגה, חולמת להיות אסטרונאוטית: "...במסעותיה, תחקור נגה סלעים ומחצבים שיכולים להועיל לכדור הארץ, וגם תמצא צמחים מיוחדים שירפאו מחלות...".

למי מיועדים ספרי "הבלגן של סיון"?
כל ספרי "הבלגן של סיון" הם משעשעים, מנוקדים ומודפסים באותיות גדולות ונוחות לקריאה, ועל כן מומלצים לילדים מגיל 3 ועד לילדי גן חובה וכיתה א', העושים את צעדיהם הראשונים בעולם הקריאה.
בנוסף, כל ספרון מגיע במארז יפה הכולל חבילת צבעים, כך שבנוסף לספר קריאה הוא משמש גם כחוברת צביעה מהנה!
ובקרוב: חוברת פעילות, צביעה ויצירה להורדה חינם תלווה כל ספרון!מאחלת לכם המון בריאות
ושהכל יהיה סבבה,
סיון